Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Gelişen teknolojik imkânlar nakliyat sektörü tarafından da yakından takip edilmekte olup bunların arasında en çok tercih edilenlerden biride asansörlü taşımacılık hizmetleridir. Çok katlı binaların sayı olarak her geçen gün artması asansörlü evden eve nakliyat hizmetini zorunlu bir hale getirirken eşyalarının merdivenden taşınırken darbe almasından endişelenen kişiler tarafından da tercih edilebilmektedir.

Peki, asansörlü taşımanın avantajları nelerdir?

• Taşınma esnasında özellikle de çok katlı binalarda taşıma süresini büyük oranda kısaltır. Yine daha az insan gücü ile taşınmayı mümkün hale getirir.
• Özellikle de dar olan merdiven boşluklarına sahip olan binalarda taşınma son derece zordur. Eşyaların bu dar yerlerden geçirilmesi zor olduğu için çok daha fazla taşımacıya ihtiyaç duyulacağı için taşınma maliyeti artarken asansörlü taşımacılık tüm bu zorlukları ortadan kaldırmaktadır.

• Dar olan merdiven boşluklarında taşınma esnasında eşyaların hasar görmesi oldukça büyük bir risktir. Özellikle de buzdolabı gibi büyük beyaz eşyaların buralardan geçirilmesi son derece zor olduğu için oldukça yüksek fiyatlara satılan beyaz eşyaların darbe alarak ezilmelerine neden olmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat şirketlerince yapılan taşımalarda ise bu dar alanların kullanımına gerek kalmadan asansör ile taşıma yapıldığı için eşyaların zarar almadan ilk halleri ile taşınmaları mümkün kılınmaktadır.

• Taşınma esnasında merdivenlerin kullanılması tüm bina sakinlerinin oluşan yoğunluk ve sesten dolayı rahatsız olmalarına neden olmaktadır. Asansörlü taşımada ise merdiven boşluğu kullanılmadığı için bu tip bir rahatsızlık oluşmaz. Hem taşınan kişi hem de taşınan kişinin yaşadığı apartmandaki herkes rahat bir taşınma süreci yaşar.

asansörlü nakliyat

Asansörlü Taşıma Kimler İçin Uygundur?

Sitelerde ve çok katlı binalarda yaşayan kişilerin asansörlü evden eve nakliyat hizmetini tercih etmeleri önerilmektedir. Ancak taşıma aracının binanın önüne yaklaşmasına uygun olması ve sokağın taşıma işleminde kapatılmaya uygun olması gibi şartların bulunması gerekir. Zaten evden eve taşımacılık hizmetini sunan firmalar asansörlü taşımacılık hizmetinin talep edilmesi durumunda önden bir keşif işlemi yapacak ve taşınma işlemi için hangisinin uygun olduğuna karar vererek sizi yönlendirecektir.
Seyidoğlu Nakliyat bu alanda en iyi hizmeti sunan firmalardan biri olup İstanbul genelindeki tüm talepleri başarı ile karşılamaktadır. 20 yıla yakın süredir sektörde olan ve her geçen gün filosunu genişleterek daha kaliteli hizmet sunmayı başaran Seyidoğlu asansörlü taşımacılıkta bu hizmeti İstanbul’a taşıyan ilk şirketlerden biri olarakta fark yaratmaktadır.
Sigortalı evden eve nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.