Çengelköy Evden Eve Nakliyat

şehirlerarası eşya paketleme

Çengelköy Evden Eve Nakliyat

Her geçen gün evlerde kullanılan eşyaların artması taşınma işlemlerinin de zorlaşmasına neden olmaktadır. Yine taşınma oranlarının yükselmesi bu alanda hizmet veren nakliye şirketlerinin yoğunlaşmasına neden olurken kaliteye odaklanmayan şirketlerin sunduğu standartların altında kalan hizmetler taşınmanın bir anda büyük bir kâbusa dönüşmesine neden olmaktadır. Özensiz olarak taşınan mobilyaların hasar alması, cam eşyaların kırılması ya da iyi sarılmayan koltukların lekelenmesi ve kirlenmesi gibi istenmeyen durumların yaşanması kaçınılmaz bir hal almaktadır. Bu nedenle Çengelköy evden eve nakliyat taleplerinde en sorunsuz taşınma hizmetini almak için tercihte bulunulmasına öncelik verilmelidir.

çengelköy ev taşıma

Taşınırken Mobilyalar Nasıl Paketlenmelidir?

Taşınma esnasında en çok sorun mobilyaların paketlenmesinde yaşanmaktadır. Uzman olmayan kişiler tarafından mobilyaların sökülmesi durumunda mobilyanın tekrar monte edilmesi oldukça zorlaşmakta ve mobilyaların hasar alması kaçınılmaz bir hale gelmektedir. Oldukça yüksek fiyatlara satın alınan mobilyaların hatalı sökümü sonucunda mobilya yeniden kurulurken dolap kapağının düşük kalması, kapakların açılıp kapanırken üst üste binmesi ya da sürgülü dolaplarda kapağın raya oturmaması gibi sorunlarla sık sık karşılaşılır. Seyidoğlu Nakliyat uzman mobilya ustaları sayesinde Çengelköy evden eve nakliyat taleplerinizde tüm mobilyalarınızı özenle sökmekte, en kaliteli ambalaj malzemesi ile sararak taşınmaya hazır hale getirmektedir. Yine eşyalar özenle yerine taşınmakta ve taşındıktan sonra yeni adresinizde kullanıma hazır hale getirilerek kusursuz bir şekilde teslim edilmektedir. Paketleme işleminde dikkat edilmesi gereken husus darbelere ve çizilmelere karşı ekstra koruma sağlamaktır.

ambalajçengelköy

Taşınırken Eşyalar Nasıl Toplanmalıdır?

Eşyalar taşınmaya hazırlık sürecinde kademeli olarak toplanmalıdır. Lazım olabilecek günlük eşyalar sürekli olarak kutuların açılıp kapanmasına neden olmamak adına en son kutulara yerleştirilmelidir. Kullanılmayan eşyalar ise odalara göre ayrılmalı, her kutunun üzerine hangi odanın üzerine ait olduğu not alınmalıdır. Bu sayede Çengelköy evden eve nakliyat şirketinin yapmış olduğu taşıma hizmeti sonucunda her kutu ait olduğu odaya koyulacak, bu da size kolay bir yerleşme fırsatı sağlayacaktır. Zaten mobilyalar ve büyük eşyalar nakliye şirketi tarafından yerleştirileceği için size kalan tek şey taşınma sonrası kolileri açarak içlerini boşaltmak olacaktır. Ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.