Evden Eve Nakliyat

bostancı nakliyat

Evden Eve Nakliyat
Taşınma süreci hem çok yorucu hem de çok stresli bir süreçtir. Bu süreci en kolay ve en sorunsuz şekilde atlatmak isteyen kişilerin mutlaka evden eve taşıma şirketleri arasından seçimde bulunurken dikkatli olmaları gerekmektedir. Alanında deneyimli, profesyonel ve kaliteli şirketler ile çalışan kişilerin taşıma süreçleri daha başarılı yürütülürken sadece ucuz olduğu için tercih edilen şirketler bu süreci tam bir kabusa çevirebilmektedir. Bu nedenle Seyidoğlu Nakliyat gibi gerçekleştirdiği sorunsuz taşıma işlemleri ile sektörde isim yapan firmaların seçimi her zaman en iyi sonuçların alınmasını sağlayacaktır.

evden eve nakliyat

Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Taşınma işleminin en önemli parçası bunun için seçilecek olan evden eve nakliyat firmaları arasından karar vermektir. Bu kararda pek çok kişi büyük bir hataya düşerek en ucuz evden eve nakliyat firmalarını aramaya koyulmaktadır. Unutulmamalıdır ki taşınan eşyaların kıymeti çok daha fazladır ve bu nedenle ucuz olan firmanın değil en kaliteli olan taşıma firmasının seçimidir. Eşyalarınızı özel olarak ambalajlamadan taşıyan, taşırken kapılara çarpa çarpa çıkaran, mobilyalarınızı montaj işinden anlamayan kişilerin zarar vererek söken firmaların verdiği hizmetten ne kadar memnun kalacağınızı düşünerek karar vermeniz çok önemlidir.
Seyidoğlu Nakliyat firmasında tüm eşyalarınız özenle ambalajlanarak taşınmakta, bu sayede taşıma esnasında kirlenmesi ve yırtılması gibi istenmeyen olayların yaşanması önlenmektedir. Buna ek olarak taşınırken mobilyaların sökülmesi aşamasında da uzman montaj elamanları görev almakta olup sökülen eşyalarınız sökülmelerinden önceki hallerinden bile daha iyi şekilde yeni yuvanıza taşınarak yerleştirilmektedir. Mobilyaların son derece yüksek fiyatlara satılması bu eşyaların sık sık yenilenmesini zorlaştırırken taşınma esnasında bu eşyaların yıpratılmaması adına montaj elamanı çok önemlidir.

aractanesyaindirme

Taşıma işleminde şirketin eşyalarınızı sigortalaması da dikkat edilmesi gereken önemli bir diğer kriterdir. Çünkü eşyalar ne olursa olsun taşınma esnasında hasar görmeye meyillidir. Bu nedenle sigortalı olan eşyaların en ufak hasar almalarında durumunda dahi oluşan zararın tazmin edilerek mağduriyet yaşanması önlenmektedir. Unutulmamalıdır ki kaliteli taşıma şirketleri size sorunsuz bir taşıma hizmeti sunarak bu sıkıntılı olan süreci çok daha kolay bir şekilde atlatmanızı sağlayacaktır.

Evden Eve Nakliyat Nedir, Ne Yapar?

İki farklı adres arasında yapılan taşıma işlemlerine evden eve nakliyat adı verilmektedir. Bu iki adres ev adresi olabileceği gibi aynı zamanda ofis taşıma, hastane taşıma ya da fuar taşımacılığı gibi farklı pek çok taşımacılık hizmeti bulunmaktadır. Şehiriçi evden eve taşıma hizmetlerinin yanı sıra şehirlerarası evden eve taşıma hizmetleri de bulunmakta olup mesafe uzadıkça evden eve taşıma fiyatları da buna paralel olarak artmaktadır.

evdenevenakliyatpaketleme

Evden eve nakliyat firmalarının yapmış oldukları işler ise çok çeşitlidir. Burada evini taşımak isteyen kişilerin talepleri de önemlidir. Örneğin bazı kişiler kolileme işlemlerini kendileri yaparken bazı kişiler bu zor işinde nakliye şirketi tarafından yapılmasını istemektedir. Hazırlanan kutular nakliye şirketinin aracına taşınırken bu esnada içleri boşaltılan mobilyalar da özel ekip tarafından sökülerek ambalajlanma ve taşınmaya hazır hale getirilmektedir.

paketleme

Eski evden toplanan tüm eşyalar nakliye şirketinin aracına taşınarak nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Yeni eve getirilen tüm eşyalar tek tek taşınırken mobilyalar da yeniden kurularak istenilen yerlere yerleştirilmektedir. Tüm eşyaların taşınarak kamyonun boşaltılması ve mobilyaların eksiksiz olarak monte edilmesi ile taşınma işlemi tamamlanmış olur. Eşyaların hemen teslim alınmak istemediği durumlarda ise eşya depolama hizmeti devreye girmekte ve eşyalar depoda saklanarak daha sonra istenilen tarihte teslim edilmektedir. Özellikle de tayin nedeni ile yapılan eşya taşımalarında talep edilmektedir. En uygun evden eve nakliyat fiyatları için tıklayınız.

Ev Eşyası Depolama

Ülkemizde ne yazık ki pek çok kişi hiçbir bilgisinin bulunmadığı işleri sadece para kazanmak adına yapmayı tercih edebilmektedir. Oysaki burada önemli olan para kazanmak değil çalışılan alanda en iyi isim olabilmek adına özenle çalışmak olmalıdır. Özellikle de İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerimizde artan talebi karşılamak üzere sektöre giren yeni markalarda bulunmakta olup burada önemli olan en kaliteli saklama hizmetini en ekonomik fiyatlarla sunulan firmayı belirleyebilmektir.
Karar Verirken Nelere Dikkat Etmeliyim?
• Seçeceğiniz firmanın köklü bir marka olmasına dikkat edin. Çünkü uzun yıllardır sektörde olan firmalar yaşanan sorunlar ile önceden karşı karşıya kalarak bunlara çözüm üreten bir marka olarak sizin bu tip sorunlarla karşı karşıya kalma riskinizi sıfırlayacaktır.
• Depolama alanında mutlaka gerekli düzenin olup olmadığını sorgulayın. Eşya depolama hizmetinde sıradan depolar yerine Seyidoğlu Ev Eşyası Depolama gibi bu iş için özenle hazırlanan depolara sahip olan şirketleri seçin. Özellikle de raf sisteminin kurulu bulunması eşyaların daha düzenli ve daha titiz bir şekilde saklanmasını sağladığı için mutlaka dikkate alınmalıdır.

seyidoglunakliyatdeposu
• Bu alanda sigortanın yapılıp yapılmadığı da mutlaka dikkate alınmalıdır. Sigortalı eşya saklama ve eşya depolama hizmetinin verilmesi eşyalarınızın güveni açısından çok önemlidir. Bu sayede çok düşük bir ihtimal dahi olsa eşyalarınıza bir zarar gelmesi durumunda sigorta poliçesi devreye girerek bu zararı tazmin etmekte ve size ödemesini yapmaktadır.
• Eşyaların saklandığı ortam ne kadar iyi olursa olsun yine de zamanla toz oluşumu kaçınılmazdır. Bu nedenle eşyaların saklanmadan önce bu amaç için özenle üretilen kaliteli uzun süre dayanıklı olan ambalaj malzemelerine saklanarak ya da koyularak depolanması çok önemlidir. Yani eşyaların konulacağı depolama malzemeleri kadar bu depoda saklanmak üzere sarılacakları ve koyulacakları ambalaj malzemeleri de çok önemlidir.
• Depolama hizmeti için tercih edeceğiniz firmanın mutlaka sözleşme ile çalışmasına dikkat ediniz. Sözleşme karşılıklı olarak iki tarafında haklarının korunmasını sağlarken size de eşyalarınızın hangi koşullar altında, nasıl saklanacağı konusunda teminat verilmesi anlamına gelmektedir. Sözleşme imzalamadan önce depolama alanının gezilmesi ve diğer depolanmış eşyaların olduğu alanları görmeniz en azından bir ön izlenim oluşturarak fikir edinmenizi sağlayacaktır.

seyidoglunakliyatdeposu