Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

Nakliyat işleminde sadece ev taşıması değil ofis taşıma işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz. Ofis taşıma işleminde de aynı ev taşıma işleminde olduğu gibi gerekli hassasiyeti göstermekte olduğumuzu belirtmek isterim. Ofis taşıma işleminde de profesyonel ekibimiz kollarını sıvayarak işlerine koyulur ve gerekli paketleme işlemlerinden sonra pratik ama oldukça dikkatli şekilde yeni ofisinize taşıma işlemlerini gerçekleştirir.

Taşınma işlemin de gerekli muhafaza ve gerekli önlemler alındığı için hiçbir eşyanıza ev eşyalarında olduğu gibi zarar gelmez ve ekibimiz profesyonelliği ile taşınma işlemini gerçekleştirir. Ofis taşımada gerekli evraklar alındığı gibi yerlerin de olur ve herhangi bir karışıklık yaşamazsınız.
Bir önce ki makalemiz de sigortalı evden eve nakliyat ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir.

Eşya Yerleştirme

Eski ofisinizden yeni ofisinize taşınmak sizler için artık sorun olmaktan çıkacaktır. Kaliteli ve alının da profesyonel ekibimiz ile sizlere profesyonel hizmet vermeyi hedefledik. Eski adresinizden yüklediğimiz eşyaları yeni adresinize profesyonel ve zararsız şekilde getirerek araçtan indirme işlemini yaparak yeni adresinize sizin istediğiniz yerlere eşya yerleştirmesini yapmaktayız.

Eşyaları yerleştirirken bir yandan marangoz arkadaşımız montaj işlemini yaparken diğer yandan siz ise eşyaların yerlerini hayalinizde ki gibi konumlandırarak bizlere iletmeniz yeterli olacaktır. Bu şekilde sizin istediğiniz ve hayaliniz ile beraber biz eşyaları dilediğiniz yerlere konumlandırarak bırakmaktayız.