Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Sigortalı Taşımacılık
Evden eve nakliyat firmalarının taşınma işlemi yaparken güven vermesi ve eşyaların zarar görmemesi amacı ile kesinlikle sigortalı taşımacılık seçeneğini seçmeli ve bu şekilde evinizi taşımalısınız. Çünkü taşınma işlemi oldukça zor ve profesyonellik isteyen bir meslektir. Bu konuda her ne kadar dikkatli bile olunsa herhangi bir dalgınlık sizlerin eşyalarınıza gelen büyük zararlar ile sonuçlanabilir.

paketleme1
Bunun için kesinlikle ev taşınma işinde sigortalı taşımacılık seçeneğini değerlendirmeli ve ona göre nakliyat firması ile anlaşma sağlamalısınız. Sigorta hem sizleri güven altında tutarken hem de firmanın müşterilere verdiği önemi belli etmektedir. Sigorta dâhilinde meydana gelecek herhangi bir zarar firma tarafından karşılanmaktadır. Bunun için taşınma işleminde sigortanın büyük önemi bulunmaktadır.

Araca Yüklenme

Taşımacılık sektöründe eşyaya gelen zararların nedenlerinden en önemlisi ise araca yüklenme konusudur. Çünkü aracın eşyaya uygun olmaması ya da eşyayı taşıyan kişinin dikkatsiz davranmasıdır. Bu durumun önüne geçebilmek amacı ile alınacak önlemler mevcuttur.

Alınacak önlemelerin en başında aracın eşyaya uygun olması gerekir. Eşya taşıtmak isteyen müşteri fiyatın az çıkması için eşyanın az olduğunu belirterek odaların 1+1, 2+1 olduğunu söyler fakat ev 3+1 çıkması üzerine eşya kamyona sığmayarak taşınma sırasın da eşyaları zorla yerleştirmek gerekir. Bu da eşyaların zarar görmesine sebep olur. Diğer sebep ise tecrübesiz eleman ile eşya taşınmasıdır. Bu durumda aynı şekilde eşyanın baştan savma taşınmasına neden olur ve eşyalar yine zarar görür.Bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız seyidoğlu şehiriçi şehirlerarası parça eşya taşıma firmasını tercih edebilirsiniz.Her anlamda profesyonel olarak parça eşya taşıma konusunda kusursuz hizmetler sunan firmamız bütün çalışmalarını avrupai standartlarda müşteri memnuniyeti odaklı yapmaktadır.

Araçtan İndirme

Eşya taşınırken eşyaları araçtan indirme işlemi ise yüksek katlı evler de asansör ile gerçekleştirilirken 1. kat, 2. kat gibi evlerde ise direk olarak taşınma işlemi yapılır. Bunun sebebi ise yüksek katlı evlerde eşya taşınırken eşyalara zarar gelmesi önlenmesi amacı ile bu yol izlenmektedir. Alçak katlı evlerde ise araçtan eğitimli ve alanında profesyonel elemanlarımız indirerek profesyonel şekilde evinize getirir.

Eşya taşınırken dikkat edilecek tüm kurallar ve dikkat elemanlarımız da bulunmakta olup, eşyaları indirirken gerekli dikkatleri bulundururlar. Aynı zaman da eşyalar indirildikten sonra yeni evinize taşınması da aynı özen ve pratiklik ile gerçekleşir. Yaklaşık 1 saat içerisinde işlerini bitirir ve eşyaları yerlerine yerleştirirler.Şehiriçi Şehirlerarası parça eşya taşıması yapan firmamız hakkında daha detaylı bilgiler almak istiyorsanızBir önce ki yazımızı okuyabilirsiniz.