Pendik Ofis Taşımacılığı

pendik biro taşıma

Pendik Ofis Taşımacılığı

Ofis taşımacılığında ambalajlama ve transferine kadar en sağlıklı şekilde nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Eşyaya değer veren ve ciddi derecede emek veren bir firma olarak özellikle asansörlü taşıma araçlarımızla diğer nakliye şirketlerine fark atarak sorun yaşamadan transfer işlemlerinde kalitemizi konuşturuyoruz. Pendik ofis taşımacılığı olarak kırmadan ve dökmeden en hassas çalışan, işini sahiplenen ve müşterisine saygısını her şekilde yansıtan çalışanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Ofis taşımacılığı söz konusu olduğunda akla ilk gelen yüksek katlı binalar olur. Bu görüntü bazı taşıma şirketlerini haklı olarak korkutur. Ancak bizim için taşınma bu görüntü de üstesinden gelinebilecek bir durumdur. Çünkü biz yenilikçi olduğu kadar bunu uygulamayı da bilen bir firmayız. Biz eşyalarınızı asansörlü sistemimizle ve sigorta kapsamında taşırız.

pendik büro taşıma

Pendik Ofis Taşıma Fiyatları

Asansörlü sistem artık günümüz teknolojisinin bir numaralı kolaylığı haline gelmiştir. Siz bize bu işi teslim ettiğiniz andan itibaren çabamız ortalamanın üzerinde olmalıdır ki, buna layık olabilelim. Firmamız teknolojik ekipmanlar profesyonel bir kadro üzerine kurulmuş olup misyonumuz her şekilde müşterimizi memnun olarak göndermektir. Her zaman her şekilde iyi ve kaliteli taşınma şirket vizyonumuzdur. Pendik ofis taşımacılığı firması olarak güvenilir ve uygun fiyatlı hizmet kalitemiz ile sizlere en iyi ofis taşıma ve evden eve nakliye hizmetini sunuyoruz. Nakliye işinde asansörlü sistem telaffuz edildiğinde fiyatlarının yüksek olduğu düşünülür. Oysa biz asansörlü eşya taşıma çalışmamızda her şeyden önce en uygun fiyat teklifi sunup sonrasında da en profesyonel şekilde işimizi tamamlama gayretini taşırız. Ofis taşımacılığında firma seçimi çok önemlidir. Eşyaların ambalaj yapılıp yapılmadığı öncesinde mutlaka sorulmalıdır. Nakliye sigortası yapılıp yapılmadığı belirlenmelidir. Nakliye firmasının logolu ve tam bir nakliye aracı olduğu tespit edilmelidir. Çalışma düzeni ve ofis düzeninin bozulmaması adına taşıma esnasında numaralandırma esası, paketleme ve ambalajlama bölümü, katlara ve odalara dikkatlice ve titizce dağıtım önemli yapılması gereken noktalardır.

pendik ofis taşıma

Pendik Ofis Taşıma Firmaları

Sigortalı eşya taşıma hizmeti müşterilerimizi düşünerek taşıma öncesinde eşyalarınızı sigorta kapsamına alıyoruz. Pendik ofis taşımacılığı olarak eşyalarınızı sigortalıyor böylelikle en küçük bir eşya dahi kırıldığında bunu karşılıyoruz. Sigorta kapsamı içerisinde eşyalarınız aracımız içerisindeyken nakliye aracının herhangi bir şekilde kaza geçirmesi, yangın çıkması, doğal afetlere maruz kalması sigorta kapsamındadır. Ofis taşımacılığında sektörün en kaliteli hizmetini veren ve en iyi hizmeti vermeyi her zaman ilke edinen Seyidoğlu evden eve nakliyat taşınma işlemleriniz boyunca eşyalarınızın tamamının garanti altına olduğunun bilinmesi misyonunu taşır. İşlemler boyunca eşyaların başına gelebilecek en küçük risk oranı bile bizim sorunumuzdur. Emin olun ki, iş bittiğinde bizimle çalıştığınıza çok memnun olacak ve taşınmak hiç bu kadar huzurlu ve rahat olmamıştı. Hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.Ofis taşıma hakkında detaylı bilgi almak için firmamızla irtibata geçiniz.