Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

http://seyidoglunakliyat.net/wp-content/uploads/2017/07/sancaktepe-nakliyat.png

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Önceki yıllarda bir yerden başka bir yere taşınmak oldukça zahmetli ve zor bir işti. Günlerce eşya paketlemek için uğraşır, eşyaları taşırken ağır yüklerin altında ezilir ve yerleşirken bin bir zahmet çekerdik. Fakat günümüzde evden eve nakliye şirketleri ile artık taşınmak çok kolaydır. Sancaktepe evden eve nakliyat firmamız yıllardır güvenli ve hızlı hizmet vermektedir. Yeni teknolojiye uyumlu araç ve sistemlerimiz ile eşyalarınızı garantili bir şekilde yeni yerine taşıyıp yerleştiriyoruz. Taşıma işinde uzman güler yüzlü ekibimiz ile sizlere uzun yıllardır güvenilir nakliye hizmeti sunuyoruz. Taşınmaya karar verdiğiniz tespit ekibimiz gelip eşyanızın durumuna bakarak ne kadar zamanda ve ne kadar maliyetle taşınabileceği konusunda sizi bilgilendirir. Taşınma günü ekibimiz gelerek eşyalarınızı kesinlikle zarar görmeyecek şekilde sarıp paketler, dolaplarınızı ve mobilyalarınızı itina ile söker ve yeni yerinde monte edip yerleştirir. Eşyalarınız kesinlikle zarar görmeden en mükemmel şekilde yeni yerine taşınıp yerleştirilir.

http://www.seyidoglunakliyat.net

Asansörlü Taşıma Sistemi İle Artık Taşınmak Daha

Her gün gelişen teknoloji ile evden eve taşıma sistemine asansörlü taşıma kolaylığı gelmiştir. Sancaktepe evden eve nakliyat firmamız asansörlü taşıma sistemini en iyi şekilde kullanarak eşyalarınız zarar görmeden daha kısa sürede eşyaları yeni yerine taşımaktadır. Önceden taşınırken apartman içinde, duvarlarda çizilmeler kırılmalar, gürültü oluyor diye komşulardan şikayetler gibi sıkıntılı anlar yaşanıyordu. Asansörlü taşıma sistemi ile tüm sıkıntılar son buldu. Taşıma aracımızdan evinizin balkonuna ya da geniş bir camına uzatılan asansör ile tek düğmeyle eşyalar indirilip araca yükleniyor. Yeni yerinde yine asansör sistemi ile eşyalar çabucak yeni evinize yerleştiriliyor. Büyük kolaylık sağlayan asansörlü taşıma sistemi daha kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirildiğinden zamanınız size kalıyor. Seyidoğlu evden eve nakliyat şirketimizde asansörlü sistemi en iyi uygulayan firmalardan biridir.

Eşya Garantisi İle Güvenli Taşının

Eşyalarınız elbette değerlidir. Kimi zaman aylarca taksit ödeyerek sahip olduğunuz eşyalarımızın taşınırken zarar görmesini istemezsiniz elbette. Çok severek kullandığınız bir eşyanızın kırılması sizi üzer. Ya da çok paralar ödeyerek sahip olduğunuz buzdolabınızın taşınırken bozulması çok canınızı sıkabilir. Eşyalarınız zarar görür diye taşınmak sizi çok korkutuyor olabilir. Fakat korkmayın biz Sancaktepe evden eve nakliyat olarak tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Karşılıklı imzalanan sigorta poliçesi ile eşyalarınız en güvenli şekilde yeni yerine taşınıp yerleştiriliyor. Uzak bir şehre taşınıyorsanız belki kaza olasılığını da düşünüyor olabilirsiniz. Evet haklısınız elbette ki risk her zaman vardır. Ancak eşyalarınız sigortalı olduğu gibi taşıma araçlarımızda sigortalı olduğundan, böyle bir durumda tüm eşyanızın tam karşılığı kuruşu kuruşuna firmamız tarafından karşılanır. Sizler için garantili ve en güvenli taşımayı sunuyoruz. Taşınma maliyeti konusunda bütçenize uygun imkânlar sunarak sizi zor durumda bırakmıyoruz. Taşınmak zor bir iş olmaktan çıkıp sizin için güzel bir anı olsun istiyorsanız arayın size yardımcı olalım.Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti hakkında geniş bilgi almak için lütfen firmamızla irtibata geçiniz.