Şehirlerarası Nakliyat

yenidoğan evden eve nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Eski dönemler de ev taşımak oldukça zor bir işlem olurken kırılan eşyalar, harap olan koltuklar ve en kötüsü de yeni evinize koyacağınız eşyalarınızın birçoğunun zarar görmesi ev taşıma işinin büyük eziyet olduğunu kanıtlamıştır. İşte tam da bunun için devreye giren şehirlerarası nakliyat firmaları artık sizlerin çektiği bu eziyetlerden kurtarmayı hedeflemiştir.

Taşınan evin eşyasına göre ayarlanan kamyonların ve elemanların sizlerin verdiği bilgiler doğrultusun da hazırlıklarını yaparak gelmesi üzerine 1 saat içerisin de eviniz toplanıyor. Hem de hiçbir eşyanıza zarar gelmeden ve kırılma sorunu yaşanmadan. Daha sonra ise evden eve nakliyat firması olarak yeni evinize eşyalarınız hiç zararsız bir şekilde yerleştiriliyor.

Ücretsiz Expertiz

Eşya taşıma işlerinde zorlanarak eşyalarınıza gelen zararları düşünmeden içiniz rahat bir şekilde taşınma ve nakliyat yaptırmak istiyorsanız mutlaka exspertiz kullanmalısınız. Fakat ben buna para ödemek istemiyorum derseniz zaten bu hizmetimiz ücretsiz olup, eşyalarınıza hiçbir zarar gelmeden evinizin taşınma garantisini sunmaktadır.

Ücretsiz Expertiz ise sizlerin evine eşyalarınız taşınmadan önce gelerek değerli eşyalarınızı zimmetleyen ve not alarak sigorta yapan kişiler tamamen ücretsiz şekilde bu işlemleri yaparken eşyalarınızın kırılmadan ve zarar görmeden taşınacağının garantisini sizlere sunmaktadır. Böylelikle sizlere de hiç kaygı yapmadan evinizin taşınmasını kahvenizi yudumlayarak izleyebilir ve yeni eviniz için hayaller kurabilirsiniz. Eşyalarınız güvenle ve zararsız şekilde taşınmasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Eşya Paketleme

Nakliyat hizmeti veren firmalar eşyalarınıza zarar gelmemesi açısından eşyalarınızı paketlemede özel bir hassasiyet göstermektedir. Eşya paketleme işinde oldukça uzman olan ekip ile beraber taşınacak olan evinize gelerek kırılacak ve zarar görebilecek olan tüm eşyalarınız özenle ve sıkı bir şekilde paketlenmektedir. Bu işlemi yaparken aynı zaman da özel ekipmanlar kullanılmaktadır.

Bu paketleme işleminden sonra sizler de tamamen güvenli bir şekilde eşyalarınızın taşınacağına şahit olacak ve gönül rahatlığı ile evinizin taşınmasını izleyebileceksiniz. Paketleme yapan kişiler aynı zaman da bunun eğitimlerini gördükleri için hem eşya paketleme hem de taşıma işlemlerini özenli ve dikkatli şekilde gerçekleştirecektir. Kısa sürede pratik şekilde taşınma işleminiz zararsız olarak gerçekleşecektir.
Bir önce ki yazımızda Şehirlerarası evden eve nakliyat konusunda bilgi alabilirsiniz.