Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ev taşımanın ne kadar yorucu bir süreç olduğunu biliyor, bu zorlu süreci mümkün olduğunca kolay bir hale getirmek için Seyidoğlu Nakliyat olarak titiz bir şekilde çalışıyoruz. Evden eve taşımacılık alanında 20. hizmet yılımızı doldurmak için gün saymaya devam ederken yılların sağladığı deneyimi profesyonel hizmet anlayışı ile harmanlayarak %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet sunuyoruz. Başta Ümraniye evden eve nakliyat talepleriniz olmak üzere tüm taşımacılık hizmetlerimiz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

ümraniye paketleme

Taşınırken Ambalajlama Nasıl Olmalı?

Taşınma sürecinde dikkat edilmesi gerekenlerden biride eşyaların toplanması ve ambalajlanmasıdır. Taşınacak olan kişinin üzerine düşen yükümlülük küçük eşyalarını toplayarak özenli bir şekilde kolilemesi ve taşınmaya hazır hale getirmesidir. Beyaz eşyalar, mobilyalar ve kolilenemeyecek kadar büyük olan eşyaların paketlenmesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi ise taşıma şirketinin sorumluluğu altındadır. Zaten taşınırken tüm sorun burada ortaya çıkmaktadır. Çünkü çoğu taşıma şirketi özellikle de ucuz evden eve taşıma şirketleri eşyaları sarmadan ve koruma altına almadan taşımaya yönelir. Oysaki eşyaların hasarsız bir şekilde taşınması için Ümraniye evden eve nakliyat hizmeti sunan şirketlerin çok iyi şekilde eşyaları sarması ve taşımaya hazır hale getirmesi gerekir. Aksi halde taşıma esnasında eşyaların darbe alarak hasar görmesi ya da çizilmesi kaçınılmaz bir hale gelir.

ambalaj

Taşınırken Mobilyaların Sökülmesi Nasıl Yapılır?

Taşınırken mobilyaların sökülmesi içinde sorumluluk anlaşma yapılan nakliyat şirketine aittir. Seyidoğlu Nakliyat profesyonel mobilya ustaları ile çalışmakta olup mobilyaların sökülmesi, söküldükten sonra ambalajlanarak taşımaya hazır hale getirilmesi, taşınması ve taşındıktan sonra yeni adreslerinde kurularak kullanıma hazır hale getirilmesini sağlamaktadır. Yani sunulan Ümraniye evden eve nakliyat hizmetinin içinde mobilyaların sökülmesi hizmeti de dahildir. Mobilyalar sökülürken kesinlikle mobilya montajı konusunda deneyimli olan kişiler tarafından bu hizmetin yapılması çok önemlidir. Mobilyanın yanlış bir şekilde sökülmesi ya da montaj aşamasında hatalı bir şekilde takılması hem mobilyanın kullanım kalitesini düşürecek hem de kullanım ömrünü kısaltacaktır. Yine sökülen mobilyaların ambalajlanması da çok önemlidir. Mobilyaların çizilme riskine karşı çok iyi şekilde ambalajlanması ve sarılması gerekir.
Tuzla evden eve nakliyat fiyatları için tıklayınız

ümraniye asansörlü taşıma